Orkla Confectionery & Snacks Latvija > Jaunumi > Ziņas > Latvijas saldumi un uzkodas piedalīsies pasaules mēroga izstādēs

Latvijas saldumi un uzkodas piedalīsies pasaules mēroga izstādēs

24.01.2018

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar zīmoliem “Laima”, “Taffel The Original Snacks” un “Selga” janvāra beigās un februārī piedalīsies starptautiskajās izstādēs Vācijā, Krievijā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

Mūsu komandai ir patiess prieks piedalīties izstādēs un iepazīstināt cilvēkus no visas pasaules ar Latvijas saldumiem un uzkodām. Tas mums sniedz iespēju papildināt savu kontaktu loku, dibinot jaunas, kā arī stiprinot esošās attiecības eksporta tirgos. Papildus tam, piemēram, ar dalību izstādē “Gulfood” mēs ne tikai veicinām mūsu un Latvijas atpazīstamību pasaules saldumu un uzkodu segmentā, bet arī prezentējam savas iespējas paplašināties Tuvo Austrumu, Āfrikas un Dienvidāzijas reģionos, kur pieaug pieprasījums pēc Eiropas saldumiem,” stāsta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša. 

Mēs regulāri strādājam pie mūsu eksporta izaugsmes esošajos sadarbības tirgos, kā arī izvērtējam potenciālās sadarbības ārpus tiem. 2018. gadā mēs turpināsim prioritāri fokusēties uz mūsu eksporta stratēģijas īstenošanu, galvenokārt koncentrējoties uz ilgtermiņa attiecību veidošanu un nostiprināšanu jau esošajos sadarbības tirgos – Krievijā, Vācijā, Izraēlā, Lielbritānijā, Baltkrievijā, Lietuvā, Skandināvijā un citās valstīs,” papildina Lineta Mikša.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” no 2018. gada 28. janvāra līdz 31. janvārim pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2018” Ķelnē un no 5. – 9. februārim vadošajā Krievijas pārtikas un dzērienu izstādē “Prodexpo” Maskavā iepazīstinās ar zīmola “Laima” tumšās un rūgtās šokolādes līniju, ekskluzīvajām šokolādes tāfelītēm, kā arī ar zefīriem “Maigums”. Savukārt no 18. līdz 22. februārim Dubaijā izstādes “Gulfood 2018” ietvaros “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” papildus zīmola “Laima” tumšās un rūgtās šokolādes līnijai prezentēs “Selga Nature” līniju, kā arī “Taffel The Original Snacks” katliņčipsus un pilngraudu kraukšķus.

Kopumā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē produkciju uz teju 30 pasaules valstīm, tostarp Vāciju, Izraēlu, Krieviju, Lielbritāniju, ASV, Kanādu un Baltkrieviju.

coloring.cool