Orkla Confectionery & Snacks Latvija > Jaunumi > Ziņas > Orkla izaugsmes galvenā balva 2018. gadā piešķirta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla EESTI”

Orkla izaugsmes galvenā balva 2018. gadā piešķirta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla EESTI”

01.06.2018

2018. gada 30. maijā norisinājās ikgadējā “Orkla” grupas izaugsmes balvas ceremonija Oslo, Norvēģijā.

Ar patiesu lepnumu un prieku varam ziņot, ka Orkla izaugsmes galvenā balva 2018. gadā tika piešķirta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla EESTI” par spēju kopīgi radīt starpreģionu izaugsmi.

Balvu pasniedza Orkla prezidents un izpilddirektors Peter A. Ruzicka, kurš uzsvēra: “Lai Orkla radītu izaugsmi, ir svarīgi, ka mēs turpinām radīt veiksmīgas inovācijas, kā arī veidojam un attīstītām spēcīgus zīmolus. Tādēļ ir prieks vērot lielisko darbu, kas tiek veikts uzņēmumos. Lai Orkla izaugsmes balva mūs iedvesmo!”

 “Esmu priecīgs un patiesi pateicīgs ikvienam mūsu komandas biedram, kurš ar savu darbu, iniciatīvu un attieksmi palīdz attīstīt uzņēmumu.  Mūsu spēcīgie zīmoli kopā ar Jūsu idejām, aktivitātēm un ciešo sadarbību starp kolēģiem ne tikai Latvijā, bet visā Baltijas reģionā, ir novērtēti ne vien starp mūsu klientiem, bet arī Orkla grupas ietvaros, atspoguļojot vienotas komandas darba principus,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons.

Orkla izaugsmes balvas pasniegšana šogad notika 18. reizi. Kopumā no 255 nominācijām astoņās izaugsmes un inovāciju kategorijās tika izvēlēts 41 finālists, bet galveno balvu ieguva “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla EESTI”.

coloring.cool