Orkla Confectionery & Snacks Latvija > Karjera > Notikumi > “Ēnu diena” uzņēmuma darbiniekiem

“Ēnu diena” uzņēmuma darbiniekiem

SIA Orkla Confectionery & Snacks Latvija ik gadu organizē uzņēmuma “Ēnu dienu”, kuras ietvaros, vienas darba dienas garumā, jebkurš darbinieks var ēnot savu kolēģi, lai iepazītos ar viņa ikdienā veicamajiem darba pienākumiem.

“Ēnu dienas” mērķis ir veicināt uzņēmuma darbinieku izpratni par citu kolēģu un struktūrvienību darbu, amata pienākumiem, galvenajiem uzdevumiem un ikdienā risināmām problēmām, tādējādi uzlabojot sava darba rezultātus un starp nodaļu sadarbību.

  1. gadā “Ēnu dienas” ietvaros vislielākā interese darbinieku vidū bija par SIA “Staburadzes konditoreja” ražošanas vadītājas un SIA Orkla Confectionery & Snacks Latvija Piegādes ķēdes departamenta plānošanas daļas vadītājas ikdienas darbu. Šogad “Ēnu dienā” piedalījās vairāk nekā 40 darbinieki, kuri atzina, ka šāda iespēja bija interesanta, radoša un lietderīga.

Personāla direktore Tatjana Kuzmina: “Ēnu diena ir izcils veids, lai uzzinātu vairāk par savu kolēģu darba specifiku citās struktūrvienībās. Darbinieki novērtē šādu dienu kā lielisku iespēju ne tikai, lai uzzinātu visu par sev interesējošo jomu, bet arī, lai rastu izpratni par kolēģu darbu. Priecājos, ka uzņēmumā strādā cilvēki, kuri ar aizrautību un prieku veic savu darbu, tādējādi varam iedvesmot viens otru turpmākiem sasniegumiem!”

coloring.cool