Orkla Confectionery & Snacks Latvija > Karjera > Notikumi > Konkursā “Izcila Darba Devēja DNS 2016” Orkla Confectionery & Snacks Latvija iegūst skatītāju simpātijas balvu

Konkursā “Izcila Darba Devēja DNS 2016” Orkla Confectionery & Snacks Latvija iegūst skatītāju simpātijas balvu

26.maijā Latvijā norisinājās jau trešais konkurss un konference “Izcila Darba Devēja DNS 2016”. Šī konkursa mērķi ir veicināt pieredzes apmaiņu starp uzņēmumiem un attīstīt metodes dažādās personāla vadīšanas jomās – personāla atlasē, novērtēšanā, apmācībā, kā arī darba devēja tēla veidošanā. Šajā konferencē uzmanība tika vērsta uz reāliem uzņēmumu stāstiem – projektiem, no kuriem gūt iedvesmu, kā piesaistīt, iesaistīt, novērtēt un atbalstīt sava uzņēmuma darbiniekus.

Darba devējiem bija iespējas pieteikties vienai no piecām nominācijām: “Novērtēšana ar pievienoto vērtību”, “Efektīva talantu piesaiste un ievadīšana darbā”, “Rūpes par darba un dzīves līdzsvaru”, “Uzņēmuma darbinieku iesaiste sociālajā atbildībā” un “Inovatīvi tehnoloģiskie HR risinājumi”. Kopskaitā tika iesniegti 25 projekti no 23 uzņēmumiem.

Mūsu uzņēmums – Orkla Confectionery & Snacks Latvija – pieteicās nominācijai “Uzņēmuma darbinieku iesaiste sociālajā atbildībā”, stāstot par labdarības projektiem, kuros mēs kopā iesaistījāmies un kurus realizējām pirms Ziemassvētkiem.

Piedaloties konkursā “Izcila Darba Devēja DNS 2016”, mēs ieguvām Skatītāju simpātijas balvu!

coloring.cool