Orkla Foods Latvia > Jaunumi > ES projekti > Darbs pie stāvpaku pildīšanas līnijas rit saskaņā ar plānoto

Darbs pie stāvpaku pildīšanas līnijas rit saskaņā ar plānoto

15.04.2015

Aizvadītā gada 31. jūlijā Spilva parakstīja līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par projektu „Augstas pievienotās vērtības tehnoloģiju ieviešana SIA Spilva ražotnē”, kas paredz ieguldījumus jaunu tehnoloģisko iekārtu iegādei un uzstādīšanai. Kopējais šī projekta investīciju apjoms ir 761 327 eiro, no kuriem Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējuma daļa veido 339 167 eiro. Viena no šī projekta daļām ir stāvpaku pildīšanas līnijas ieviešana.

Tās ietvaros 2014. gada 8. augustā Spilva noslēdza vienošanos ar Spānijas uzņēmumu Bossar Packaging S.A. (BOSSAR) par stāvpaku fasēšanas iekārtas iegādi par kopējo summu 344 500 eiro. Novembrī saņēmām avansa maksājumu no LIAA un jau līdz 31. decembrim veicām avansa iemaksu kompānijai BOSSAR par iekārtas piegādi. Kopējā stāvpaku pildīšanas līnijas iegādes un uzstādīšanas investīciju summa veido 430 000 eiro.

Martā jaunā iekārta tika nogādāta Spilvā! Esam izveidojuši visus iekārtai nepieciešamos pieslēgumus, nodrošinājuši produkta padeves līniju no ražošanas iekārtas uz jauno pildīšanas iekārtu. Pašreiz strādājam pie tās regulēšanas un testēšanas, kā arī jaunā iepakojuma dizaina. Projektu paredzēts pilnībā pabeigt šī gada jūnijā.

Jaunais iepakojums būs no augstvērtīga, skābekli necaurlaidīga materiāla ar skrūvējamu korķīti, kas nodrošinās ērtu produktu lietošanu un nemainīgu produktu kvalitāti visā to uzglabāšanas laikā. Līdz ar jaunās iekārtas darbības uzsākšanu paplašināsies Spilvas ražotās majonēzes sortiments, un tiek plānots uzņēmuma majonēzes ražošanas apjoma pieaugums par 13%.

coloring.cool