Orkla Foods Latvia > Jaunumi > Ziņas > Orkla Foods Latvija iesaistās skolēnu projektā “Esi Līderis!”

Orkla Foods Latvija iesaistās skolēnu projektā “Esi Līderis!”

28.02.2018

Jau otro gadu skolēnu projekts “Esi Līderis!” organizē vērienīgu konkursu “Profesionālis”. Pagājušajā gadā konkursa pusfināli norisinājās attālināti, elektroniskajā mācību vidē. Šoreiz projekts “Esi Līderis!” dosies pie jauniešiem, lai komandām būtu iespēja redzēt vaigā savus pretiniekus un sajust veselīgu konkurenci. Šajā gadā sadarbībā ar Orkla Foods Latvija konkurss veidots par pārtikas ražošanas nozari.

Zemgales un Kurzemes reģionu dalībnieku pusfināls norisināsies 2. martā Jelgavas novada domē, savukārt Vidzemes un Latgales reģionu dalībnieku pusfināls norisināsies 6. martā Valmieras biznesa inkubatorā, kur jauniešiem būs iespēja iejusties konkrētās nozares profesijās un īsā laika periodā izspēlēt dažādas situācijas un scenārijus, kas realitātē uzņēmumā notiek un attīstās daudz garākā laika posmā. No šo reģionu skolām pusfinālā piedalīsies vairāk nekā 30 komandas, kas arī cīnīsies par ceļazīmi uz konkursa finālu 10. aprīlī uzņēmumā Orkla Foods Latvija.

Konkursa “Profesionālis” mērķis ir mudināt skolēnus mērķtiecīgai karjeras izvēlei. Īpaša uzmanība tiks pievērsta zināšanu praktiskai pielietošanai reālās dzīves situācijās, izmantojot loģisku spriestspēju, faktoru analīzi, lēmumu pieņemšanu, plānošanas prasmes un spēju domāt ilgtermiņā.

Projekts „Esi Līderis!” jau astoņpadsmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā! Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.

coloring.cool