Ilgtspēja

Ilgtspēja (Sustainability) ir atbildīga saimniekošana, kas paredz īpašas rūpes par produkta kvalitāti un tā patērētāju veselību, saudzīgu attieksmi pret apkārtējo vidi un dabas resursiem, gādību par uzņēmuma darbiniekiem un sabiedrību kopumā. Ilgtspējīga domāšana ir veids, kā varam parūpēties par mūsu apkārtējās vides saglabāšanu nākamajām paaudzēm un reizē celt savas dzīves kvalitāti.

Orkla uzņēmumi visā pasaulē, tostarp arī mēs – Orkla Latvija – strādāsim ilgtspējīgāk. Atbilstoši šim mērķim ir izstrādāta Orkla ilgtspējas stratēģija ar piecām darbības jomām jeb kategorijām, kurām savā darbā pievēršam nopietnāko vērību:

  1. Uzturs un labsajūta
  2. Droši produkti
  3. Ilgtspējīgi izejmateriāli
  4. Atbildība pret vidi
  5. Rūpes par darbiniekiem un sabiedrību

Katrā no šīm kategorijām arī esam apņēmušies sasniegt konkrētus ilgtspējas mērķus līdz 2025. gadam. To izpilde ir pakāpeniska, tādēļ esam sev izvirzījuši pirmos uzdevumus tuvākajiem trīs gadiem (2019.–2021. gads), kā arī uzsākuši darbu to realizēšanai. Esam pārliecināti, ka mums piemīt atbildība un profesionālās iemaņas, lai strādātu ilgtspējīgi un sasniegtu izvirzītos mērķus.

Progress

Īstenojot Orkla ilgtspējas stratēģiju, mūsu uzņēmumā esam izveidojuši piecas darba grupas, sadalījuši uzdevumus un izvirzījuši atsevišķus ilgtspējas mērķus 2019. līdz 2021. gadam visās piecās noteiktajās kategorijās. Daudzu uzdevumu izpildei būs nepieciešams mērķtiecīgs darbs ilgtermiņā, taču vairākos virzienos mums jau ir izdevies sasniegt zināmu progresu.


“Orkla Latvija” piedalās “Vegānfestivālā”

06.09.2019

“Orkla Latvija” ar zīmolu “Spilva” un “Gutta” produkciju bija pārstāvēta vegāniskā ēdiena cienītāju sezonas galvenajā notikumā – Vegānfestivālā. Festivāls norisinājās »

“Orkla Latvija” attīsta produktu sortimentu vegāniem

07.08.2019

“Orkla Latvija” paplašina zīmola “Spilva” sortimentu, iepazīstinot ar vairākiem produktiem, kas piemēroti vegānu uzturam. Šobrīd “Spilvas” produktu klāstā ir pieejami »

Par 32% pieaug pieprasījums pēc “Laimas” graudaugu batoniņiem

23.08.2018

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārdošanas dati liecina, ka šā gada pirmajos septiņos mēnešos par »

Investē 20 000 eiro “Selga Nature” sortimenta attīstībā

14.05.2018

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investējis 20 tūkstošus eiro zīmola »

“Orkla Latvija”, investējot 500 000 eiro, uzstāda vafeļu konfekšu iesaiņošanas iekārtu

04.06.2019

“Orkla Latvija” turpina ražošanas procesu pilnveidi, uzstādot jaunu, energoefektīvu vafeļu konfekšu iesaiņošanas iekārtu, kas sniedz iespēju strādāt efektīvāk un ātrāk, »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šokolādes, vafeļu, cepumu un zefīru ražotnes atkārtoti iegūst ISO 9001:2015 sertifikātu

11.03.2019

Šā gada 27. un 28. februārī norisinājās kārtējais ISO 9001:2015 audits “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šokolādes, cepumu un vafeļu, »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” cepumu un zefīru ražotnes saņem vadošo pārtikas kvalitātes sertifikātu

29.01.2019

Latvijā vadošā šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmuma “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” cepumu un zefīru ražotnes »

“Ādažu Čipsu” kartupeļu čipsu ražošanā izmanto tikai saulespuķu eļļu

20.02.2019

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” “Ādažu Čipsu” kartupeļu čipsu »

Investējot 380 000 eiro, “Ādažu Čipsu” ražotnē uzstāda notekūdeņu attīrīšanas iekārtas

05.12.2018

Domājot ilgtermiņā un mērķtiecīgi investējot industriālo procesu ietekmes samazināšanai uz vidi, Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” vienīgais pārtikas ražotājs labāko darba devēju TOP 50

05.03.2019

SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir ierindojusies Latvijas labāko darba devēju TOP 50 nacionāla mēroga pētījumā, ko veikusi personāla »

“Laimas” labdarības namiņā piepildīti 1500 bērnu sapņi

28.12.2018

Šī gada 23. decembrī noslēdzās “Laimas” labdarības namiņa septītā sezona, kurā kopumā tika iepriecināti 1500 bērni no maznodrošinātām ģimenēm vienpadsmit »

Durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš

26.11.2018

Jau septīto gadu pie leģendārā “Laimas” pulksteņa līdz 23. decembrim visi Latvijas iedzīvotāji un viesi ir aicināti apmeklēt “Laimas” labdarības »


coloring.cool