Par mums

Orkla Confectionery & Snacks Latvija ir viens no vadošajiem konditorejas izstrādājumu un uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums apvieno vairākas juridiskās personas, kas kādreiz darbojās katra individuāli – SIA NP Foods, AS Laima, AS Staburadze un AS Latfood, saglabājot visus zīmolus, produktu portfeļus un ražošanas procesus. Orkla Confectionery & Snacks Latvija pārstāv labi zināmus un paaudzēs iemīlētus zīmolus : Laima, Selga, Staburadze, Ādažu īstie Čipsi un Taffel The Original Snacks. Uzņēmums attīsta un pārvalda arī tādus zīmolus kā Old Town Bakery, Pedro un “Laimas” šokolādes muzejs.  Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu zīmolu kopīgais nosacījums – produktu augstā kvalitāte, izsmalcinātā garša un labākās izejvielas – ir palicis nemainīgs laika gaitā. Galvenās produktu grupas ir šokolāde, zefīri, karameles, marmelāde, cepumi, vafeles, tortes, kūkas, čipsi un citas sāļās uzkodas. Uzņēmums eksportē preces uz vairāk nekā 30 valstīm, un tajā kopumā ir nodarbināti 1000 cilvēki.

Uzņēmums ir sertificēts pēc starptautiski atzītiem standartiem ISO 9001: 2008 un BRC, kā arī pēc iekšējā Orkla Food and Safety Standard (OFSS).

Orkla Confectionery & Snacks Latvija ir daļa no Norvēģijas koncerna Orkla. Orkla ir vadošais plaša patēriņa zīmolu preču uzņēmums Ziemeļvalstīs un Baltijas valstu reģionā. Orkla grupai ir arī spēcīgas tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. Orkla ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2017.gadā bija 39,6 miljardi NOK (4 miljardi EUR), Orkla grupā kopumā strādā vairāk nekā 18 000 darbinieku. Orkla koncerna aizsākumi meklējami 350 gadu senā pagātnē.

Līdz ar pievienošanos Orkla grupai, Orkla Confectionery & Snacks Latvija ir sniegtas jaunas izaugsmes iespējas, palielinot uzņēmumu konkurētspēju un veicinot spēcīgu vietējo zīmolu turpmāku attīstību. Pievienošanās Orkla grupai sniedz pieeju jaunām tehnoloģijām, inovācijām, padziļinātām zināšanām, modernizējot ražošanas procesus un pilnveidojot darba apstākļus Orkla Confectionery & Snacks Latvija uzņēmumā un ražotnēs.

Orkla Confectionery & Snacks Latvija vērtības, kas raksturo gan darbību, gan lēmumu pieņemšanu ir drosme, uzticamība un iedvesma.

Orkla Confectionery & Snacks Latvija – Mēs uzlabojam jūsu ikdienu!

coloring.cool