Vēsture

Orkla Confectionery & Snacks Latvija ir viens no vadošajiem konditorejas un uzkodu razošans uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums apvieno vairākas juridiskās personas, kas kādreiz darbojās katra individuāli – SIA NP Foods, AS Laima, AS Staburadze un AS Latfood, saglabājot visus zīmolus, produktu portfeļus un ražošanas procesus. Orkla Confectionery & Snacks Latvija pārstāv šādus mantotos zīmolus: Laima, Selga, Staburadze, Ādažu īstie Čipši un The original Taffel snacks. Uzņēmums attīsta un pārvalda arī tādus zīmolus kā Old Town Bakery, Pedro, “Laimas” šokolādes muzejs. Zīmoli ir Orkla Confectionery & Snacks Latvija uzņēmējdarbības pamats.
Orkla Confectionery & Snacks Latvija aizsākums meklējams 2009.gada 1.aprīlī, kad tika izveidots pārtikas uzņēmumu vadības un attīstības, pārtikas produktu tirdzniecības un loģistikas pakalpojumu uzņēmums SIA NP Foods, kas nodrošināja administratīvās, tai skaitā, finanšu, IT un grāmatvedības, personāla vadības, iepirkumu un loģistikas, kvalitātes vadības funkcijas, kā arī pārdošanas, eksporta, mārketinga un zīmolvadības funkcijas uzņēmumu AS LaimaAS Staburadze, SIA Staburadzes KonditorejaAS Latfood grupai. NP Foods grupā ietilpa arī uzņēmums SIA Saldumu Tirdzniecība un loģistikas partneris – uzņēmums SIA NP Logistics.
Līdz ar pievienošanos Orkla grupai 2015. gada martā, uzņēmums Orkla Confectionery & Snacks Latvija ir kļuvis par daļu no vadošā plaša patēriņa zīmolu preču uzņēmuma Ziemeļvalstīs un Baltijas valstu reģionā. Orkla koncerna aizsākumi meklējami 350 gadu senā pagātnē.

coloring.cool