Orkla Foods Latvia > Par mums > Vērtības, vīzija, misija

Vērtības, vīzija, misija

Esam kopīgi apņēmušies strādāt vienotā uzņēmumā Orkla Foods Latvija. Lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi un zīmolu konkurētspēju, mēs ieguldām kopīgus spēkus un izmantojam pieredzi Latvijas tirgū.

 

Mūsu pamatvērtības 

Drosme

Tā ir uzdrīkstēšanās, novatorisms un apņemšanās sasniegt pasaules klases līmeni. Drosme ir mūsu galvenā vērtība, kad dodamies uz priekšu, uzņemamies izaicinājumus un nepieciešamos riskus. Drosmīgi cilvēki izvirza lielus mērķus un novērtē uzvaras. Drosme ir nepieciešama spraigās diskusijās, grūtu lēmumu pieņemšanā un savas pārliecības aizstāvēšanā.

 

Uzticība

Uzticami cilvēki ir profesionāli un prasmīgi. Tādi, uz kuriem var paļauties. Mums var uzticēties. Mēs turam solījumus. Mēs izpildām savus pienākumus pret patērētājiem, sadarbības partneriem un sabiedrību. Esam gatavi strādāt nenogurstoši un pārvarēt šķēršļus, tiklīdz tādi radušies. Mēs domājam un darbojamies ilgtermiņā, mums piemīt izturība un enerģija.

 

Iedvesma

Cilvēki, kurus vada iedvesma, darbojas aizrautīgi un alkst gūt panākumus. Viņiem ir raksturīga nebeidzama jaunrade. Mēs cenšamies iedvesmot patērētājus, biznesa partnerus un viens otru.

 

Vīzija

Mēs uzlabojam Jūsu ikdienu!

Orkla Foods Latvija attīsta zīmolus, kas cilvēkus spēj iepriecināt katru dienu.

Mēs esam sadarbības partneris, kas ilgtermiņā nodrošina rentablu izaugsmi un pievienoto vērtību.

Mēs esam komanda, kurā novērtē kopīgu darbu un veicina talantu izaugsmi.

Attīstot spēcīgu uzņēmējdarbību, mēs atbalstām sabiedrību un valsti, kurā strādājam.

 

Misija

Uzlabot pircēja ikdienu ar veselīgākiem un baudāmākiem vietējo zīmolu produktiem

Uzlabot – nozīmē mērķtiecīgas inovācijas. Mēs pastāvīgi strādājam un ieviešam jauninājumus, lai nodrošinātu labākus produktus un risinājumus.

Ikdienu – nozīmē, ka Orkla Foods Latvija rūpējas par daudzu cilvēku ikdienu. Mums vienlīdz tīkamas ir gan pirmdienas, gan arī svētdienas.

Veselīgāki – tā ir mūsu attieksme pret uztura, veselības un labsajūtas nodrošināšanu, kas atspoguļojas mūsu produktu kvalitātē. Mūsu produkti apvieno labāko garšu un augstāko uzturvērtību.

Baudāmāki – norāda, ko mūsu produkti sniedz ar inovācijām, izcilu garšu, īpaši atlasītām sastāvdaļām, dizainu, ērtu iepakojumu un pārdomātu drošību.

Vietējie – uzsver, ka mēs pazīstam, saprotam un novērtējam cilvēkus Latvijā. Mēs ar aizrautību attīstām veiksmīgus vietējos zīmolus, un mēs priecājamies to darīt kopā ar Latvijas iedzīvotājiem un sabiedrību kopumā.

Zīmoli – ir mūsu biznesa pamats. Mēs attīstām zīmolus, kas cilvēkus spēj iepriecināt katru dienu.

 

coloring.cool