Orkla Latvija > Jaunumi > Ziņas > EVEREST KĻUVIS PAR LATVIJAS VIEGLATLĒTIKAS SAVIENĪBAS ATBALSTĪTĀJU

EVEREST KĻUVIS PAR LATVIJAS VIEGLATLĒTIKAS SAVIENĪBAS ATBALSTĪTĀJU

14.08.2018

Sadarbības ietvaros Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajos pasākumos tiek nodrošināts Everest dzeramais ūdens. Visu vecuma grupu Latvijas čempionāta dalībniekiem Everest nodrošina dzeramo ūdeni, kas pieejams dalībniekiem pirms starta, sacensību organizatoriem, tiesnešiem un brīvprātīgajiem. Ūdens pieejams arī Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajos izglītības pasākumos, semināros un konferencēs.

Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča: “Priecājos par uzsākto sadarbību, kas nodrošinās kvalitatīvu dzeramo ūdeni Latvijas čempionātu laikā un citos mūsu pasākumos. Sportisti īpašu uzmanību pievērš ikdienas uzturam. Un ūdens ir neatņemama visa dzīvā sastāvdaļa.”

Raitis Avots, zīmola Everest pārstāvis un uzņēmuma Orkla Foods Latvija mārketinga direktors: “Viens no uzņēmuma Orkla Foods Latvija ilgtermiņa mērķiem ir pievērst sabiedrības uzmanību veselīgākam dzīvesveidam – gan lietojot veselīgu uzturu, gan arī sportojot. Aktīva un veselīga dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa ir cilvēkam nepieciešamais ūdens, tādēļ Everest kļūst par uzticamu partneri sportistu startos trasē un ārpus tās. Esam priecīgi un pagodināti, ka savu uzdevumu varam veikt kopā ar mūsu sportistiem un Latvijas Vieglatlētikas savienību.”

Informācija sagatavota sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību.