Orkla Latvija > Ilgtspēja > “Orkla” – viens no pasaules ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem

“Orkla” – viens no pasaules ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem

01.02.2021

“Orkla” ir ierindojusies “Corporate Knights Global 100” indeksā kā viens no ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem. Šis tituls tika pasniegts “Pasaules Ekonomikas forumā” 25. janvārī.

 

“Corporate Knights Global 100” indeksā ir apkopoti 100 ilgtspējīgākie uzņēmumi pasaulē, pamatojoties uz analīzi par kopumā 8 080 uzņēmumiem. “Orkla” ir viens no diviem sarakstā iekļautajiem Norvēģijas uzņēmumiem.

 

“Mēs esam lepni un gandarīti, ka “Orkla” ir viens no diviem Norvēģijas uzņēmumiem “Corporate Knights Global 100” indeksā. “Orkla” darbības pamatā ir lielas ambīcijas attiecībā uz tā ilgtspējības darbu, un ir patīkami saņemt atsauksmes, kas liecina, ka mūsu ilgtermiņa centieni dod rezultātus,” norāda “Orkla” grupas prezidents un izpilddirektors Jāns Ivars Semličs.


“Orkla” pastāvīgi cenšas samazināt siltumnīcas efekta radītās gāzu emisijas un ir izvirzījusi zinātniski pamatotus mērķus siltumnīcas efekta gāzu samazināšanai, kas saskaņoti ar Parīzes nolīgumu, lai ierobežotu globālo sasilšanu līdz 1,5 grādiem. Mēs mērķtiecīgi koncentrējamies uz tādu produktu un risinājumu izstrādi, kas veicina ilgtspējīgu patēriņu, tostarp uz augu valsts pārtikas produktu izstrādi, no pārstrādātiem, atjaunojamiem materiāliem izgatavota iepakojuma izmantošanu un uz produktu iepakojuma norādīt atstāto oglekļa pēdas nospieduma marķējumu.

 

Par “Corporate Knights 2021 Global 100”:

 

  • “Coorporate Knights” ir Kanādas uzņēmums, kas veido rakstus, analīzes un cita veida finanšu informāciju.
  • gada 25. janvārī “Corporate Knights Global 100” indekss tika publicēts “Pasaules ekonomikas forumā”.
  • Topa pamatā ir 8 080 uzņēmumu izvērtējums, kas balstīts uz 24 kvantitatīviem galvenajiem darbības rādītājiem.
  • Divi Norvēģijas uzņēmumi ir iekļauti 2021. gada indeksā – “Storebrand” un “Orkla”.
  • Plašāka informācija par rezultātiem: https://www.corporateknights.com/channels/leadership/2021-Global-100-position-16115328 /