Orkla Latvija > Jaunumi > Ziņas

Ziņas

Iecienītajiem “Laimas” zefīriem trīs jaunas garšas

04.08.2022

Iemīļotais zīmols “Laima” papildinājis zefīru sortimentu ar trim jaunām garšām –  greipfrūtu, ogu debesmannas un zemeņu, kā arī sortimentā atgriezies »

“Orkla Latvija” investējusi 700 tūkstošus eiro “Laimas” ražotnes iekārtās

28.07.2022

“Orkla Latvija” noslēgusi trīs investīciju projektus jaunajā “Laimas” ražotnē ar nolūku paaugstināt ražošanas procesu efektivitāti un uzlabot darba apstākļus ražotnes »

“Orkla Latvija” interneta veikals “Oveikals” atzīmē divu gadu jubileju

26.07.2022

Uzņēmuma “Orkla Latvija” interneta veikals “Oveikals” divu gadu laikā kļuvis pircēju iemīļots, ko apliecina gan pārdotās produkcijas apjoms, gan klientu »

Iemīļotajam zīmolam “Ādažu” jauni produkti – riekstiņi ar dažādām garšām

21.07.2022

Uzņēmums “Orkla Latvija” papildinājis Latvijas patērētāju iemīļotā un uzticamā zīmola “Ādažu” sortimentu ar jauniem produktiem – riekstiņiem ar piecām dažādām »

Iecienītie “Selgas” klasiskie cepumi – tagad arī bez cukura!

15.07.2022

Klasisko  “Selgas” cepumu sortiments papildināts ar jaunu produktu –“Selgas” cepumu bez cukura, tā rodot iespēju iemīļoto garšu baudīt pēc iespējas »

Pieaugot augu valsts produktu popularitātei, “Naturli” zīmola produkti būs pieejami plašākai auditorijai jau pagatavotā veidā

11.07.2022

Saskaņā ar “Orkla Latvija” veikto fokusgrupu aptauju*, arvien vairāk ir to patērētāju, kas savā ikdienas maltītē izvēlas augu valsts izcelsmes »

“Laimas” Šokolādes svētki priecēs šokolādes mīļotājus

05.07.2022

Tradicionālie “Laimas” Šokolādes svētki notiks arī šogad, un ikviens saldā garduma mīļotājs uz svētku svinībām ir gaidīts Starptautiskajā šokolādes dienā »

“Orkla Latvija” iegūst Zelta kategoriju Ilgtspējas indeksā 2022

21.06.2022

17. jūnijā tika paziņoti Ilgtspējas indeksa rezultāti, uzņēmumam “Orkla Latvija” iegūstot novērtējumu Zelta kategorijā. “Orkla Latvija” Ilgtspējas stratēģija paredz daudzpusīgu »

Karš Ukrainā rada izaicinājumus pārtikas izejvielu pieejamībā

06.06.2022

Visa pasaule, arī mēs “Orklā”, cieši sekojam līdzi notiekošajam karam Ukrainā. Iebrukums Ukrainā ir starptautisko tiesību pārkāpums un ir pilnīgi »

Modernākā cepumu ražotne Ziemeļeiropā drīz gatava: iemūrēta kapsula

11.05.2022

Šodien, 11. maijā, lai atstātu vēstījumus nākamajām paaudzēm, topošās “Orkla Biscuit Production” ražotnes pamatos tika ierakta īpaša kapsula. Svinīgajā pasākumā »