Orkla Latvija > Karjera

Karjera

Mēs esam patiesi spēcīga un ievērojama komanda – vairāk nekā 1 000 darbinieku, kuri ikdienā gādā un rūpējas par uzņēmuma darbību, un no kuriem 68% ir sievietes, bet 32% – vīrieši. Mēs ražojam tradīcijām bagātus un iecienītus produktus, kuriem mūsu klienti uzticas. Pateicoties tam, ka mūsu kolektīvu veido gan pieredzējuši kolēģi, gan jaunieši, mēs spējam attīstīties, saglabājot labākās tradīcijas. Mūsu jaunākajam kolēģim ir vien 17 gadi, bet pieredzējušākajam – 71 gads, savukārt vidējais darbinieku vecums ir 42 gadi.

Mūsu komanda ir viena no svarīgākajām panākumu sastāvdaļām ikdienas darbā un uzņēmuma attīstībā. Esam pārliecināti, ka mūsu kolēģi ir enerģiski, mērķtiecīgi un motivēti. Katru gadu mūsu darbinieki papildina savas zināšanas un profesionālo kvalifikāciju, turklāt mēs varam mācīties arī viens no otra – mūsu komandā ir darbinieki, kuri šeit lojāli strādā jau vairākus gadu desmitus.

Mēs esam ne tikai sava amata speciālisti, bet arī spējam kopīgi īstenot sociālos projektus, lai palīdzētu un atbalstītu citus, tādējādi paši kļūstam vēl spēcīgāki un motivētāki.