Orkla Latvija > Par mums

Par mums

Orkla Latvija ir organizācija, kas apvieno divus uzņēmumus – “Orkla Foods Latvija” un “Orkla Confectionary & Snacks Latvija”.


Orkla Foods Latvija
 ir viens no modernākajiem un lielākajiem ēdienu un ēdiena piedevu ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums ar nosaukumu Orkla Foods Latvija strādā kopš 2015. gada decembra, kad tika pabeigta Orkla grupai piederošo kompāniju SIA Spilva un AS Gutta apvienošana vienā uzņēmumā.


Orkla Confectionery & Snacks Latvija
 ir viens no vadošajiem konditorejas izstrādājumu un uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Uzņēmums apvieno vairākas juridiskās personas, kas kādreiz darbojās katra individuāli – SIA NP Foods, AS Laima, AS Staburadze un AS Latfood, saglabājot visus zīmolus, produktu portfeļus un ražošanas procesus. Orkla Confectionery & Snacks Latvija pārstāv labi zināmus un paaudzēs iemīlētus zīmolus : Laima, Selga, Staburadze, Ādažu īstie Čipsi un Taffel The Original Snacks. Uzņēmums attīsta un pārvalda arī tādus zīmolus kā Old Town Bakery, Pedro un “Laimas” šokolādes muzejs.


Orkla Latvija
ir daļa no Norvēģijas koncerna Orkla. Orkla ir vadošais plaša patēriņa zīmolu preču uzņēmums Ziemeļvalstīs un Baltijas valstu reģionā. Orkla grupai ir arī spēcīgas tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. Orkla ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2017.gadā bija 39,6 miljardi NOK (4 miljardi EUR), Orkla grupā kopumā strādā vairāk nekā 18 000 darbinieku. Orkla koncerna aizsākumi meklējami 350 gadu senā pagātnē.

Līdz ar pievienošanos Orkla grupai, Orkla Latvija ir sniegtas jaunas izaugsmes iespējas, palielinot uzņēmumu konkurētspēju un veicinot spēcīgu vietējo zīmolu turpmāku attīstību. Pievienošanās Orkla grupai sniedz pieeju jaunām tehnoloģijām, inovācijām, padziļinātām zināšanām, modernizējot ražošanas procesus un pilnveidojot darba apstākļus Orkla Latvija uzņēmumā un ražotnēs.