Orkla Latvija > Par mums > Ražotnes

Ražotnes

“Orkla Latvija” daudzveidīgā klāsta saldumu, čipsu un sāļo uzkodu, kūku un sāļo konditorejas izstrādājumu, cepumu, mērču un dresingu, dzērienu, konservācijas un gatavo maltīšu ražošana patlaban noris četrās ražotnēs.

2021. gada septembrī tika atvērta uz doto brīdi modernākā un tehnoloģiski advancētākā jaunā “Laimas” ražotne. Tās izveidē, kā arī zīmola “Laima” turpmākajā attīstībā pēdējo trīs gadu laikā investēti 20 miljoni eiro, un šīs ir vienas no lielākajām investīcijām pārtikas nozarē Latvijā.

Ražotnes kopējā platība ir vairāk nekā 7200 m2. Tā ir moderna un energoefektīva ražotne ar precīzi un ērti plānotu ražošanas plūsmu, kas nodrošina efektivitāti un augstu produktu kvalitāti. Tāpat tā ir funkcionāla un ērta darba vide vairāk nekā 100 ražotnē strādājošajiem. Papildus tam, šajā ražotnē ir izbūvēta arī mūsdienīga produktu attīstības laboratorija, kas ļaus attīstīt un pilnveidot arvien jaunus produktus saldumu zīmola “Laima” klāstā, ko baudīt ģimenēm gan Latvijā, gan arī citviet pasaulē.

Pašlaik būvniecības procesā ir pilnībā jauna cepumu un vafeļu ražotnes būvniecība turpat blakus jaunajai “Laimas” ražotnei Ādažos, ko attīsta “Orkla” grupas uzņēmums “Orkla Biscuit Production”. Šī jaunā ražotne specializēsies tikai cepumu un vafeļu ražošanā un būs lielākā šāda veida ražotne Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šeit taps “Selga” cepumu un vafeļu produkcija, bet lielākā daļa produkcijas, ap 75 % ražotnē izgatavotā, tiks eksportēta. Papildus būvniecībai sekos vēl būtiskas investīcijas jaunās iekārtās un ražošanas līnijās, kopumā veidojot pēdējos gados lielākās investīcijas Latvijas pārtikas ražošanas nozarē, kas radīs ap 250 jaunu darba vietu. Plānots, ka jaunā ražotne sāks darbu 2022. gadā.

Šobrīd uzņēmuma produkcija tiek ražota četrās ražotnēs:
Ražotne Ādažos. Ražotnē Ādažos turpinām ražot iemīļoto “Laimas” produkciju.
Ražotne Ādažos. Ādažos tiek ražoti Ādažu kartupeļu čipsi un citas sāļās uzkodas.
Ražotne Babītē. “Spilvas” ražotnē izgatavo mērces, majonēzes, dresingus.
Ražotne Rīgā, Artilērijas ielā. Artilērijas ielā tiek ražotas zīmola “Staburadze” tortes un kūkas, “Selgas” cepumi un vafeles, “Laimas” zefīri un marmelāde, kā arī “Pedro” maizītes un salāti.


Ražotne Ādažos

Ādažos tiek ražoti Ādažu kartupeļu čipsi un citas sāļās uzkodas

Ražotne Babītē

Spilvas ražotnē izgatavo mērces, majonēzes, dressingus.

Ražotne Ādažos

Ražotnē Ādažos turpinām ražot iemīļoto “Laimas” produkciju.

Ražotne Artilērijas ielā

Artilērijas ielā tiek ražotas zīmola "Staburadze" tortes un kūkas, "Selgas" cepumi un vafeles, "Laimas" zefīri un marmelāde, kā arī "Pedro" maizītes un salāti.